خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

بازدید رئیس جمهور از تخت جمشید / دیدار جمعی از نابینایان کشور با رئیس قوه قضائیه / خبر خوش قالیباف برای کسب و کارها با تصویب طرحی جدید در مجلس

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:24
گزیده‌ای از پست‌های سیاسیون در فضای مجازی را در گزارش زیر مشاهده می‌کنید.
رئيس،مجازي،كشور،فضاي،نابينايان،منتشر،جمشيد،تخت،ديدار،محسني،ب ...

خلاصه خبر

صفحه رسمی حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشور گزارشی از سفر استانی ایشان به فارس و بازدید از مجموعه تاریحی تخت جمشید را در فضای مجازی منتشر کرد:
"رئیس جمهور در ادامه برنامه‌های سفر به استان فارس از مجموعه تاریخی و اثر باستانی ارزشمند تخت‌جمشید بازدید کرد
رئیس جمهور در این بازدید علاوه بر گفتگوی صمیمانه با جمعی از مردم و بازدیدکنندگان، با کارشناسان مرمت آثار باستانی در محوطه تاریخی تخت جمشید گفتگو و با توضیحات آن‌ها در جریان جزئیات ترمیم بخش‌های مختلف این اثر باستانی ارزشمند قرار گرفت.
رئیس قوه قضائیه در این دیدار با بیان اینکه معلولیت مانع از رسیدن انسان به مقصد نمی‌شود، به افتخارآفرینی معلولان کشورمان در طول تاریخ و در ادوار مختلف اشاره کرد که با توکل به خدا، اتکاء به نفس و بهره‌مندی از سایر نعماتی که داشته‌اند منشأ کار‌های بزرگ شده‌اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای یکی از افتخارآفرینی‌ها را درخشش و مدال آوری جانبازان و معلولان کشورمان در مسابقات جهانی پارالمپیک در هفته‌های اخیر عنوان کرد.