خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

60 درصد برنامه‌های هفته اراک به صورت مردمی اجرا می‌شود

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:13
گروه استان‌ها- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اراک با بیان اینکه 60 درصد برنامه‌های هفته اراک به صورت مردمی اجرا می‌شود گفت: برگزاری "هفته فرهنگی اراک" به ایجاد حس تعلق شهری کمک می‌کند.
اراك،شهر،هفته،فرهنگي،شهري،آلودگي،اشاره،شوراي،طرح،درنظر،حس،كم ...

خلاصه خبر

وی افزود: امیرکبیر مرد مبارزه با استکبار، استعمار و شهید این راه است که با فرقه‌های انحرافی در کشور از جمله فرقه ضاله که در دوران قاجاریه اوج فعالیت این فرقه بود و برای زیرسوال بردن تشیع فعالیت می‌کردند بزرگترین کارها و اقدامات را در این راستا انجام داد به همین سبب باید آنطور که شایسته است در عرصه ملی و بین‌المللی معرفی شود.
هفته فرهنگی به ایجاد حس تعلق شهری کمک می‌کند/ نباید چهره شهر اراک خشن باشد
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اراک با اشاره به اینکه برگزاری هفته فرهنگی به ایجاد حس تعلق شهری کمک می‌کند به طوری که نباید چهره شهر اراک خشن باشد، گفت: طرح جامع شهر اراک آسیب‌زا است و فقدان هویت شهری را به دنبال دارد به طوری که این طرح و طرح‌های تفصیلی نتوانسته رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد و شهر بدون توجه به انسان شهر بدون روح و فرهنگ است.
از ‌وضعیت آلودگی هوای کلانشهر اراک و شازند ناراضی هستیم
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اراک با اشاره به موضوع آلودگی هوا گفت: همه از ‌وضعیت آلودگی هوای کلانشهر اراک و شازند ناراضی هستیم که امیدواریم این معضل در دولت رفع شود و با برنامه به سرانجام برسد به طوری که معتقد هستیم همانطور که استان در عرصه‌های علمی توانمند و مطرح است در زمینه رفع معضل آلودگی هوا هم می‌تواند به خوبی عمل و از انرژی‌های پاک استفاده کند.