خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

1800 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در استان کردستان بازداشت شدند

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:12
گروه استان‌ها - فرمانده انتظامی کردستان از شناسایی مرکز خرید و فروش و توزیع مواد مخدر معروف به «خانه‌هایی قفسه‌ای» و بازداشت 1800 نفر از توزیع‌کنندگان و معتادان متجاهر در استان خبر داد.
استان،كردستان،انتظامي،خبر،كشف،درصد،جرائم،سردار،ماهه،مخدر،آزا ...

خلاصه خبر

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشف 858 کیلوگرم مواد مخدر در شش ماهه نخست سال‌جاری در استان خبر داد و تصریح کرد: اخیراً همکارانم مرکز خرید و فروش مواد مخدر که به نام «خانه‌هایی قفسه‌ای» معروف بوده، را در این شهر شناسایی و با همکاری دستگاه قضایی عاملان و توزیع‌کنندگان آن را بازداشت کردند.
سردار آزادی از کشف 83درصدی وقوع سرقت‌ها و بازگشت اموال مال‌باختگان در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: آمار کشفیات این حوزه در کشور 73درصد است.
فرمانده انتظامی استان کردستان از کشفیات سلاح جنگی و مشروبات الکلی در شش ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد و یادآور شد: در طول این ایام کرونا توجه ویژه‌ای به معیشت و رفاه کارکنانمان شده به طوری‌که تاکنون بسته‌های معیشتی توزیع و 70 میلیارد تومان تسهیلات به آنان پرداخت شده است.