خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

جوان ۲۹ ساله پرچم پدر را برداشت + عکس

مشرق | یادداشت، اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 16:52
بارها موقعیت‌های خوبی برای پسر من ایجاد شده تا جذب کارهای اداری بشود و بدون دردسر، درآمد خوبی هم داشته باشد اما نپذیرفته. او همچنان علاقه دارد با همه سختی‌هایی که تا حالا کشیده به تولیدش ادامه بدهد.
توليد،ماسك،احمدي،بازار،امير،اوليه،كارگاه،لباس،سود،دستگاه،موا ...

خلاصه خبر

امیر احمدی، فرزند جانباز و دیدبان نامیِ دفاع مقدس، «حاج فیروز احمدی» است که وقتی پیک‌های اولیه کرونا بالا گرفت، کار و کسبش را تعطیل کرد و کارگاهش را به محلی برای تولید یکی از بهترین مدل‌های ماسک تبدیل کرد.
این جوان، وقتی اوضاع تولید ماسک را اینگونه نابه‌سامان دید، دوباره دست به تولید لباس زد تا در روزهایی که بالا بودن قیمت ارز، واردات لباس را غیراقتصادی کرده،‌ بازار از لباس‌های متنوع و باکیفیت داخلی،‌ خالی نشود.
لباس کار، کاپشن،‌ مانتو، پالتو و هر گونه البسه دیگر، جزو تولیدات این کارگاه است و بنا دارد محصولاتش را با کمترین سود به بازار عرضه کند و از این راه، کمکی برای مصرف‌کنندگان باشد.
پدر امیر احمدی (حاج فیروز احمدی) که از یادگاران دوران دفاع مقدس است، در حاشیه این گزارش به خبرنگار ما می گوید:‌ بارها موقعیت‌های خوبی برای پسر من ایجاد شده تا جذب کارهای اداری بشود و بدون دردسر، درآمد خوبی هم داشته باشد اما او نپذیرفته.