سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

برنامه‌ریزی‌های لازم برای تجمع باشکوه 13 آبان باید صورت گیرد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 15:54
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: باید برنامه ریزی‌های لازم برای تجمع باشکوه 13 آبان صورت گیرد و در ستاد ملی کرونا این مورد تصویب شده است
آبان،13،مراسم،ورامين،برگزاري،دانش،اسلامي،كرونا،لانه،محمودي،ج ...

خلاصه خبر

جلسه ستاد برگزاری یوم الله 13آبان با محوریت تاثیر گذاران مراسم عصر پنجشنبه ۲۲ مهر ماه در شهرستان ورامین برگزار شد ؛ حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این جلسه خاطر نشان کرد: مردم شهرستان ورامین در تمام مقاطع تاریخی اثر گذار بوده اند و در 13 آبان سال 58 بصیرت مثال زدنی این دیار باعث شد تا این مردم با هدایت امام جمعه محترم در مقابل لانه جاسوسی حضور پیدا کنند و از این حرکت جوانان انقلابی در خصوص تسخیر لانه جاسوسی آمریکا حمایت کردند و در واقع باید گفت که 15خردادی ماندن مهم است و مردم ورامین این سرمایه را حفظ کردند و اکنون هم شان ورامین ایجاب می کند که پس از 42 سال، این سند مهم و فرهنگ انرا تبیین، و به جوانان خود پمپاژ نماید.
وی در خصوص جریان روز 13آبان گفت: در 13آبان سه رخداد مهم ، تبعید امام خمینی(ره) ، شهادت شهدای دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی رخ داده است ولی مناسبت مهم آن که تابلو و ویترین انقلاب اسلامی است روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.
محمودی با تاکید بر اینکه مناسبت ها و برگزاری مراسم متعلق به مردم است، بیان کرد: برگزاری مراسم همیشه متعلق به مردم است و ما در همه جا متکی به حضور مردم هستیم و با شرایطی که در دو سال گذشته رخ داده بایستی خودمان را با موضوع کرونا تطبیق دهیم و برگزاری مراسم به سمت و سوی رعایت مسائل بهداشتی سوق داده شود.