خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

۲۴ زندانی جرائم غیرعمد زندان شاهرود آزاد شدند

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 15:47
شاهرود- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سمنان گفت: با کمک خیران نیک اندیش و از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۲۴ زندانی جرایم غیرعمد در شهرستان شاهرود به آغوش خانواده شان بازگشتند.
زندانيان،زنداني،ديه،ستاد،استان،خيران،شاهرود،سمنان،جرايم

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه این ۲۴ زندانی بیش از ۳۳ میلیارد ریال بدهی داشتند، افزود: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از این میزان بدهی توسط خیران و شش میلیارد ریال دیگر از سوی ستاد دیه پرداخت شد همچنین بیش از ۲۳ میلیارد ریال نیز از طریق مذاکرات مددکاران و معتمدان با شاکیان مورد رضایت قرار گرفت و بقیه از محل آورده زندانیان تأمین شد تا این زندانیان از زندان آزاد شوند.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سمنان با بیان اینکه کماکان ۱۷ زندانی جرایم غیرعمد دیگر در شهرستان شاهرود در زندان به سر می‌برند، گفت: با تأمین مبلغ مورد نیاز این زندانیان می‌توانیم شاهد آزادی این تعداد زندانی نیز باشیم چرا که ماندن در زندان برای زندانیان و به خصوص خانواده‌هایشان دشواری‌های بسیاری را دارد که از جمله آن می‌توان به مشکلات اقتصادی اشاره کرد.