سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

اجرای رزمایش خود حفاظتی در سطح ادارات رشت

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 15:31
فرماندار شهرستان رشت از اجرای رزمایش خود حفاظتی در ادارات شهرستان خبرداد و گفت: این رزمایش با هدف تقویت امنیت عصر روز ۲۹ مهر در سطح ادارات شهرستان اجرایی می‌شود.
ادارات،شهرستان،رزمايش،رشت،امنيت،تقويت،اجرايي،حفاظتي،سرهنگ،فر ...

خلاصه خبر

ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان رشت از اجرای رزمایش خود حفاظتی در ادارات شهرستان خبرداد و گفت: این رزمایش با هدف تقویت امنیت عصر روز ۲۹ مهر در سطح ادارات شهرستان اجرایی می‌شود.
فرماندار رشت افزود: اگر بستر مناسبی را برای حضور مردم فراهم کنیم، زودتر به نتیجه می‌رسیم؛ همجنین اگر مقوله امنیت را نیز مردمی کنیم شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.
فرماندار شهرستان رشت خاطرنشان کرد: عملکرد همه دستگاه‌های اجرایی در بحث رزمایش مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، لذا باید حسن امنیت در ادارات تقویت شود.
در ادامه سرهنگ حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت اظهار کرد: از بعد جرائم امنیتی در شهرستان مشکلی نداریم؛ آنچه که دغدغه است با توجه به وضعیت معیشتی و اقتصادی، بحث نزاع و درگیری است که هشدار خوبی نیست براین اساس ادارات باید در نحوه پاسخگویی به مراجعین دقت و همچنین ارکان خودحفاظتی را تقویت کنند.