خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

وزیر بهداشت: خیرین لارستان نماد قدرت مردمی هستند

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 15:12
وزیر بهداشت در جلسه شورای اداری شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز بر تداوم فعالیت های شایسته مردمی و خیرخواهانه در این شهرستان ها تأکید کرد و گفت: خیرین نقش مؤثری در رونق و توسعه دارند و لازم است به سرمایه گذاری تولیدی نیز توجه کنند.<br/><br/>
شهرستان،فارس،بهداشت،خنج،نماينده،لارستان،خيرين،فعاليت،وزير،گر ...

خلاصه خبر

وزیر بهداشت در جلسه شورای اداری شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز بر تداوم فعالیت های شایسته مردمی و خیرخواهانه در این شهرستان ها تأکید کرد و گفت: خیرین نقش مؤثری در رونق و توسعه دارند و لازم است به سرمایه گذاری تولیدی نیز توجه کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس از خنج، عین اللهی در سفر یک روزه خود به شهرستان های جنوبی استان فارس پس از بازدید از بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و پروژه های شهرستان های لارستان، خنج،گراش و اوز در نشست شورای اداری این شهرستان ها به میزبانی شهرستان خنج شرکت کرد.
عین اللهی با اشاره به فعالیت های بسزای مردمی در شهرستان های لارستان،خنج،گراش و اوز بیان داشت: در این شهرستان ها نقش مردم بسیار گسترده است و پیشران کارها هستند، حضور خیرین و نیک اندیشان فرصتی مغتنم در این مناطق است که سبب افتخار است.
نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر به شهرستان های جنوبی فارس، ادامه داد: مردم این شهرستان ها از دولت جلوتر هستند و نمود قدرت مردمی گشته اند و ما به قدرت مردمی در لارستان،خنج،گراش و اوز افتخار میکنیم، دست خیرین فعال و پرتلاش این مناطق را می بوسیم و به طور جد از قدمها و فعالیت های آنان حمایت خواهیم کرد و قدردان زحمات خالصانه آنها هستیم.
در این نشست همچنین نماینده مردم لارستان، خنج،گراش و اوز فرمانداران چهار شهرستان، رؤسای دانشکده های علوم پزشکی، نماینده خیران و ائمه جمعه و جماعات به سخنرانی و بیان مطالبات اساسی چهار شهرستان پرداختند.