خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان مشهد با معرفی فیلم‌های برتر پایان یافت

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:59
رئیس اداره سینمایی و سمعی، بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، گفت: سی‌وچهارمیم دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان مشهد با معرفی سه فیلم «بام بالا»، «شهر گربه‌ها»و «پسران دریا» به عنوان فیلم‌های برگزیده به کار خود پایان داد.
جشنواره،سينمايي،اداره،كودكان،رضوي،نوجوانان،فيلم،هويزه،كارگرد ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره سینمایی و سمعی، بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، گفت: سی‌وچهارمیم دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان مشهد با معرفی سه فیلم «بام بالا»، «شهر گربه‌ها»و «پسران دریا» به عنوان فیلم‌های برگزیده به کار خود پایان داد.
سید حجت طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نمایش فیلم‌های سی‌وچهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان در سینما هویزه مشهد، اظهار کرد: این رویداد همزمان با سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان از ۱۶ تا ۲۰ مهرماه در پردیس سینمایی هویزه و با نمایش تعدادی از فیلم‌های این جشنواره برگزار شد.
آیین اختتامیه این جشنواره در مشهد شامگاه گذشته، ۲۱ مهرماه، با حضور یوسف امینی، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جواد روشندل، سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار و با معرفی فیلم‌های برگزیده از دیدگاه داوران پایان یافت.
همچنین در این مراسم از داوران کودک و نوجوان جشنواره تقدیر شد.