خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

ساماندهی معتادان متجاهر و سرقت‌های خرد از دغدغه‌های اصلی ناجا در استان قزوین است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:58
گروه استان‌ها- فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: امروز ساماندهی معتادان متجاهر و سرقت‌های خرد 2 دغدغه اصلی فرماندهی انتظامی استان قزوین است و رویکرد ما در این حوزه پیشگیری به جای برخورد است.
استان،قزوين،پليس،مجازي،فضاي،دستگاه،ناجا،انتظامي،حوزه،امنيت،ح ...

خلاصه خبر

ضمن اینکه ما کارکنان دستگاه قضا را همکار خود می‌دانیم و در کنار مدیران قضایی استان برای اجرای هر چه بهتر قوانین و مقررات حرکت می‌کنیم.
فرمانده انتظامی استان قزوین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عملکرد پلیس مردمی 110 در 6 ماهه ابتدای سال 1400 گفت: در نیمه اول سال جاری بیش از 430 هزار تماس از طرف مردم استان قزوین با پلیس 110 گرفته شده که معادل یک‌سوم جمعیت استان قزوین و در این زمینه به حدود 150 هزار تماس به صورت عملیاتی رسیدگی شده است.
صفحات مجازی پربازدید استان قزوین ساماندهی شدند
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین هم در این جلسه با اشاره به رویکرد مردمی‌سازی پلیس گفت: فرماندهی ناجا در استان همواره تلاش کرده با جلب مشارکت سازمان‌های مرد‌م‌نهاد و تشکل‌های غیردولتی برای کاهش جرایم در حوزه‌های مانند ترافیک و نزاع‌های اجتماعی طرح‌هایی اجرا کند که در این زمینه ناجا موفقیت‌های بالایی هم کسب کرده است.