خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

رئیس جمهور 6 آبان به زنجان سفر می‌کند

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:58
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان گفت: رئیس جمهور 6 آبان برای حضور در کنگره شهدا به زنجان سفر می‌کند.
زنجان،كنگره،استان،شهدا،نويسندگي،كانون،كودك،اشاره،رونمايي،شهي ...

خلاصه خبر

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان گفت: رئیس جمهور 6 آبان برای حضور در کنگره شهدا به زنجان سفر می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مراسم رونمایی از 9 کتاب کودک با موضوع دفاع مقدس در زنجان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان در این مراسم ضمن تبریک هفته کودک اظهار کرد: ۹ کتابی که امروز رونمایی می‌شود، از مجموعه کتاب‌هایی است که برای کنگره شهدا تألیف شده است.
سید شمس‌الدین موسوی با اشاره به اینکه در بحث کنگره شهدا نویسندگان و هنرمندان کمک شایانی کردند، گفت: خوشبختانه در حوزه کنگره شهدا آثار خوبی نگارش شده است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه کنگره شهدا به زودی در اوایل آبان‌ماه برگزار خواهد شد، افزود: کمیته‌های ۲۲گانه کارهای خود را آغاز کرده‌اند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان نیز با اشاره به اینکه قرار بود بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب برای کنگره شهدا چاپ شود که سهم کانون از این تعداد ۹ جلد است، افزود: خوشبختانه کتاب‌های تکلیفی کانون تألیف شده و امروز رونمایی می‌شود.