خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

فعال شدن بنیادهای مهدوی مانع جدی ظهور فرقه‌های انحرافی است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:58
آمل- معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد مهدی موعود (عج) کشور گفت، برنامه‌های محوری وفعال ترشدن بنیادهای مهدوی در استانها باعث پیشگیری از پدید آمدن وظهور برخی فرقه های انحرافی می شود.
مهدويت،بنياد،فرهنگ،مازندران،ترويج،استان،مهديه،عج،راستاي،مهدي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدرضا نصوری بعدازظهر پنجشنبه در هفدهمین گردهمایی مسئولان مهدیه‌های مازندران در مهدیه و فاطمیه شهرستان آمل گفت: ترویج فرهنگ مهدویت به ویژه در نسل جوان، برنامه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) است و در این راستا در دو دهه گذشته شعبه‌های زیادی از این بنیاد در سطح کشور راه اندازی شده است.
وجود بیش از ۳۰ مهدیه در مازندران
مسئول برگزاری هفدهمین گردهمایی مسئولان مهدیه‌های مازندران هم در این همایش گفت، دراین همایش میزبانی مهدیه شهرستان آمل بر محوریت تشریح برنامه‌ها و سیاست‌های جدید و ابلاغ برنامه‌های کشوری در سطح استان ونیز اخذ مجوزهای لازم برای ایجاد شعبه‌های جدید بنیاد مهدویت در شهرهای استان برگزار شد.
محمد تقی عابدی افزود: در مازندران بیش از ۳۰ مرکز و مساجدی که به نام حضرت مهدی (عج) نامگذاری شده در این راستا در ترویج فرهنگ مهدویت فعالیت دارند.