خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

امروز؛ پایان مهلت واکسیناسیون دانش‌آموزان در مدارس/ امکان واکسینه شدن والدین در مراکز تجمیعی آموزش و پرورش

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:47
به گفته سرپرست دفتر سلامت آموزش و پرورش واکسیناسیون دانش آموزان در مدارس امروز پایان می‌یابد، اما فعالیت مراکز برای واکسن همچنان تداوم دارد.
پرورش،آموزش،واكسينه،واكسيناسيون،دانش،تجميعي،آموزان،بازگشايي، ...

خلاصه خبر

او ادامه داد: برای فرهنگیان هم از مرداد با همکاری وزارت بهدشت واکسیناسیون در ۴۲۷ پایگاه تجمیعی انجام شد و تاکنون بالغ بر ۸۵ درصد فرهنگیان کشور اعم از مربیان مهد‌های کودک، معلمان، استادان دانشگاه‌های رجایی و فرهنگیان واکسینه شدند و آن گروهی که واکسینه نشدند، افرادی مبتلا به کرونا بودند.
او همچنین به فعالیت مراکز تجمیعی واکسیناسیون دانش اموزان اشاره داشت و گفت که با ابلاغ دستورالعملی از سوی معاونت تربیت بدنی و سلامت به تمام ادارات کل آموزش و پرورش کشور، کمیته‌های هماهنگی استانی بین ادارات آموزش و پرورش شروع کار در پایگاه‌‎ای تجمیعی را کلید زد و واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله صورت انجام شد.
سرپرست دفتر سلامت و تندرستی آموزش و پرورش اضافه کرد: البته مراکز جامع خدمات سلامت همچنان فعال و پذیرای دانش آموزان برای واکسیناسیون است.
زمان بازگشایی مدارس تابع نظر ستاد ملی مقابله با کرونا