سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

درگیری سنگین انتظامی سیستان و بلوچستان با قاچاقچیان/ 530 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:31
گروه استان‌ها - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از عملیات مسلحانه شب گذشته تکاوران انتظامی استان با قاچاقچیان مواد مخدر در محور ایرانشهر- مهرستان خبر داد و گفت: در این درگیری سنگین 530 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
مواد،پليس،مخدر،استان،مبارزه،ايرانشهر،كيلو،باند،قاچاق،گرم،انت ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم اززاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از مناطق مرزی استان به شهرستان‌های ایرانشهر و مهرستان و سپس قاچاق آن به نقاط مرکزی کشور را دارند.
وی افزود: در این رابطه شب گذشته جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام اعضای این باند مسلح را که با دو دستگاه خودروی پژو 405 در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در محور اصلی ایرانشهر- مهرستان بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.