خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

12 بارانداز محصولات برای صادرات در خراسان‌رضوی راه‌اندازی شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:12
گروه استان‌ها- مجوز 12 بارانداز محصولات گرفته شده که محصولات مازاد استان خراسان‌رضوی در این مراکز جمع‌آوری و در داخل و خارج کشور صادر می‌شود.
خريد،روستا،روستايي،محصولات،گناباد،بازار،بازارها،اندازي،شهرست ...

خلاصه خبر

شاکری یکی از تولیدکنندگان لبنی اظهار داشت: ایجاد روستا بازارها برای تولیدکننده بهترین اقدام بود زیرا دیگر واسطه نیست که محصول ما را به قیمت پایین خریدار و با قیمت‌های چند برابر بفروشند.
یکی از مصرف‌کنندگان که از این روستا بازارها خرید کرده است بیان کرد: قیمت‌ها در این مراکز نسبت به سطح شهر بهتر بود و محصولات هم تازه‌تر بودند.
ایرج ناصری‌مقدم افزود: 54 روستا بازار در سطح کشور راه اندازی شده که در شهرستان گناباد 5 روستابازار افتتاح و برای ارائه محصولات به مردم آماده شده است، اولین روستا بازار را در مشهد راه اندازی کرده‌ایم و امیدواریم تاپایان سال روستابازارها در سطح استان به 100 عدد برسد.
خرید حمایتی زعفران را شروع کرده‌ایم
راه‌اندازی 5 روستا بازار در شهرستان گناباد
وی افزود: در شهرستان گناباد 5 روستا بازار برای کمک اقتصادی به مردم راه اندازی می‌شود و سعی داریم در این روستابازارها اقدام به فروش محصولات گناباد در راستای کمک به تولیدکنندگان را داشته باشیم.