سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سرعت بالای واکسیناسیون در ایران/ اتکا به مردم قدرت آفرین است

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 14:12
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد که ایران امروز در سطح منطقه و جهان بالاترین سرعت واکسیناسیون را دارد و آمارها گواه بر این ادعاست.
دولت،كرونا،دز،واكسيناسيون،اتكا،واكسن،عزم،تزريق،افتخار،فارس،ب ...

خلاصه خبر

ایسنا/فارس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد که ایران امروز در سطح منطقه و جهان بالاترین سرعت واکسیناسیون را دارد و آمارها گواه بر این ادعاست.
عین‌اللهی ظهر پنجشنبه 22 مهر همزمان با حضور هیئت دولت در فارس، در جمع مردم و مسئولان شهرستان خُنج، با بیان اینکه تا تیرماه تنها ۵ میلیون دز واکسن تزریق کرده بودیم اما طی ۲.۵ ماه گذشته، بالغ بر ۶۸ میلیون دز واکسن کرونا تزریق کرده‌‎ایم، این را نشانه قدرت دانست.
وزیر بهداشت، عزم دولت برای رفع همه کاستی‌ها و مشکلات را جدی دانست و تاکید کرد که سفرهای استانی دولت سیزدهم و حضور نمایندگان دولت در نقاط مختلف کشور را نشانه‌ای از این عزم دانست.
وزیر بهداشت در بخشی از سخنان خود گفت: دولت می‌تواند از دور و وبیناری شما را ببیند یا میتواند در منطقه حاضر شده و از نزدیک با همه دیدار و گفت و گو کند، این حضور نشانه عزم جدی دولت برای رفع مشکلات است.