خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

حال و هوای برترین‌های کنکور در حرم مطهر رضوی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:54
دورهمی رتبه‌های برتر کنکور علوم تجربی با عنوان «آینده‌ روشن» به مدت سه روز در مشهد برگزار می‌شود. بخش نخست این همایش صبح روز گذشته در حرم رضوی آغاز شد تا نخبه‌های برتر کنکور گردهمایی خود را با زیارت امام هشتم(ع) آغاز کرده باشند.
حرم،مطهر،اتفاق،رضوي،كنكور،رتبه،درس،قبول،دعوت،دانشگاه،تحصيلي، ...

خلاصه خبر

به این منظور در حاشیه همایش به سراغ تعدادی از نخبگان دانشجویی رفتیم و از آنان در مورد حال و هوای خود از آمدن به حرم مطهر رضوی و شروع سال تحصیلی به گفت‌وگو نشستیم.
حضور در حرم مطهر رضوی یک اتفاق مبارکی بود
وی تصریح می‌کند: خوشبختانه از سوی نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه با من تماس گرفتند و متوجه شدم که باید به شهر مشهد سفر کنم و شروع تحصیل من با آمدن به حرم مطهر یک اتفاق مبارکی است.
حضور در حرم مطهر با شروع سال تحصیلی بسیار اتفاق خوبی بود
آوا فاضلی رتبه ۹ کنکور سال ۱۴۰۰ که پزشکی دانشگاه تهران را قبول شده است، می‌گوید: من از شهر اصفهان به حرم مطهر رضوی دعوت شدم که بسیار باور نکردنی بود.
شروع سال تحصیلی دانشگاه با این اتفاق مبارک همراه شد و دعوت من به حرم مطهر اتفاق مسرت‌بخشی است که به انسان انگیزه می‌دهد تا در مسیر راه با شوق و اشتیاق ادامه دهد.
مهمترین اتفاق برای شروع سال تحصیلی، حضور در حرم مطهر است
حضور در حرم مطهر حس خوبی است و مهمترین اتفاق این است که در جوار امام رضا(ع) بودیم و در کنار این جمع نخبگان می‌توانیم ویژگی‌های شخصیتی را به کار گیریم و آن هم‌افزایی در میان یکدیگر به وجود می‌آید.