خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

درمان کامپوزیت دندان توسط دکتر خسروانی بهترین متخصص کامپوزیت دندان تهران

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:41
زیبایی دندان‌ها تأثیر فوق‌العاده زیادی روی جذابیت لبخند و چهره یک فرد دارد و امروزه بسیاری از افراد از روش درمان کامپوزیت دندان برای برطرف کردن عیب‌ دندان‌های خود استفاده می‌کند‌.
كامپوزيت،دندان،تهران،درمان،دكتر،رنگ،ماده،انتخاب،خسرواني،متخص ...

خلاصه خبر

در این مقاله قصد داریم درباره مزایای درمان کامپوزیت دندان و قیمت کامپوزیت دندان تهران صحبت کنیم و در انتها به معرفی بهترین متخصص کامپوزیت دندان تهران یعنی آقای دکتر سید رضا خسروانی بپردازیم.
کامپوزیت دندان چیست؟‌
مراحل درمان کامپوزیت دندان فقط در یک جلسه انجام می‌شود و مانند روش لمینت نیاز نیست که بیمار چندین جلسه به دندانپزشک مراجعه کند.
پس از سفت شدن ماده کامپوزیت با نور لثه بعد از درمان کامپوزیت دندان به صورت فیزیولوژیک مورد شستشو قرار می‌گیرد.
اعتماد به نفس اکثر بیماران پس از برطرف شدن عیب‌های ظاهری دندان خود با استفاده از درمان کامپوزیت دندان افزایش می‌یابد.
در درمان کامپوزیت دندان باید به چه نکاتی توجه کرد؟
در درمان کامپوزیت دندان اکثر افراد بیشتر از کارایی به جنبه‌های ظاهری کامپوزیت توجه می‌کنند.
در انتخاب کامپوزیت باید به رنگ پوست خود توجه کنید.
درمان کامپوزیت دندان چه مزایایی دارد؟
دندانپزشک زمان زیادی را برای چسباندن کامپوزیت‌ها صرف نمی‌کند زیرا درمان کامپوزیت دندان با سرعت بالایی در یک جلسه انجام می‌شود.
در صورت عدم رضایت بیمار از شکل ظاهری دندان‌ها بعد از درمان کامپوزیت دندان پزشک می‌تواند طبق نظر خود بیمار اصلاح‌های لازم را انجام دهد.
قیمت کامپوزیت دندان تهران به چه عواملی بستگی دارد؟‌
هر چه میزان کیفیت کامپوزیت به کار رفته در درمان کامپوزیت دندان بیشتر باشد، استحکام و طول عمر دندان‌ها نیز بیشتر خواهد شد.
درمان کامپوزیت دندان توسط دکتر سیدرضا خسروانی
برای ترمیم دندان‌های خود با استفاده از روش درمان کامپوزیت دندان می‌توانید به کلینیک دکتر سیدرضا خسروانی بهترین دکتر کامپوزیت دندان تهران مراجعه کنید.
دکتر خسروانی بهترین دکتر کامپوزیت دندان تهران علاوه بر کامپوزیت در زمینه لمینت، ایمپلنت، بلیچینگ دندان تهران، طرح لبخند و...