خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سرلشکر فیروزآبادی عمر خود را در خدمت به انقلاب و ولایت صرف کرد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:41
حجت‌‎الاسلام سعیدی با تاکید بر اینکه در عصر غیبت، انسان موظف و مکلف است که از امر ولی فقیه تبعیت کند، گفت: مرحوم سرلشکر فیروزآبادی از زمان دانشجویی تا رحلت در مسیر انقلاب و ولایت بود.
ولايت،انسان،سياسي،رئيس،عقيدتي،قوا،ايمان،عشق،دفتر،فيروزآبادي، ...

خلاصه خبر

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا:
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت‌الاسلام علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت سرلشکر سیدحسن آقایی فیروزآبادی رئیس سابق ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه این مجلس به مناسبت اربعین یک خدمت‌گزار به انقلاب اسلامی و وفادار به ولایت برگزار شده است، گفت: از ستاد کل نیرو‌های مسلح به خاطر توجه به شخصیت ولایت‌مدار سرلشکر فیروزآبادی تشکر می‌کنم.
حجت‌الاسلام سعیدی عدم شناخت و عدم باور و ایمان را زمینه مشکلات انسانی دانست و افزود: همان‌طور که خداوند نظام را خلق کرده است، اداره‌ی انسان نیز برعهده او است.
مشکل بشر از ابتدا تا انتها از فرزندان حضرت آدم (ع) تا حضرت یعقوب (ع) مسئله ربوبیت تشریعی بوده است.
بعد از این مراحل، ولایت‌یاوری یعنی تلاش برای تحقق آرمان‌های ولایت است؛ آن چیزی که طی ۴۲ سال انقلاب، باعث استمرار نظام بوده ولایت‌یاوری است.
یکی از کسانی که این پنج مرحله را پشت سر گذاشت، مرحوم سرلشکر فیروزآبادی بود که از زمان دانشجویی تا رحلت در مسیر انقلاب و ولایت بود.