خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

مدارس کشور از اول آبان بازگشایی خواهد شد

مهر | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:30
قرچک- سرپرست وزارت آموزش و پرورش از تخصیص ۲ میلیارد تومان برای تجهیزات ورزشی استان تهران خبر داد و گفت: مدارس کشور با اولویت امنیت و سلامت دانش آموزان از اول آبان بازگشایی خواهد شد.
استان،تهران،پرورش،آموزش،كشور،وزارت،بازگشايي،كاظمي،تخصيص

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاظمی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه بررسی مشکلات آمورش و پرورش قرچک و شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر کم کردن فاصله بین مسئولان اجرایی مدرسه با مسئولان وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: هر چقدر این فاصله را کمتر کنیم بیشتر می‌توانیم موفق باشیم.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در خصوص رتبه بندی معلمان افزود: بحث رتبه بندی در دستور کار مجلس قرار دارد و این مشکل رفع می‌شود چرا که نگاه ویژه نمایندگان مجلس به موضوع بسیار مطلوب است.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش از اختصاص اولین اعتبار به آمورش و پرورش به مبلغ ۲ میلیارد تومان بابت تجهیزات ورزشی به شهرستان‌های استان تخصیص است خبر داد و عنوان داشت: باید تغییر شاخصه فضاهای آموزشی شهرستان‌های استان تهران رفع شود، فضاهای آموزشی که در شهرستان‌های استان تهران وجود دارد با تخصیص اعتبارات ویژه برای مهر سال ۱۴۰۱ آماده شود و در اختیار آموزش و پرورش‌ها قرار گیرد.