خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

مخالف حضور مربی خارجی در ورزش نیستیم

ایسنا | ورزشی، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:29
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر استفاده از مربیان حرفه ای و کارکشته خارجی در کشور، گفت: کسی در استفاده از مربیان مطرح و با تجربه در امر ورزش مخالف نیست، ولی نباید از کادر سازی و تربیت نیرو برای اعتلای ورزش غفلت کرد.
ورزش،ورزشكاران،مربيان،ديني،ادغام،اهميت،تجربه،جوانان،كشور،اعت ...

خلاصه خبر

آیت الله حسینی بوشهری در دیدار دکتر سجادی، وزیر ورزش و جوانان در قم با اشاره به اهمیت استعداد یابی و هویت بخشی، دینی و اجتماعی جوانان عنوان کرد: این مسئله در درجه اهمیّت بسیار مهمی قرار دارد و باید بیش از گذشته به استعداهایی که در روستاها قرار دارند، توجه شود.
وی با اشاره به اهمیت ورزش، قهرمان پروری و سرمایه گذاری و استعدادیابی جوانان و تربیت مربیان، اظهار کرد: مهم تر توجه به بحث آموزه های دینی و ارزشی و حمایت از ورزشکاران است.
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه نباید مباحث دینی و ارزشی را جدای از ورزش ببینیم، بلکه دو بال برای پیشرفت و رشد جوانان و سلامت جامعه به شمار می روند، بیان کرد: این مسئله نشان از اهمیت بحث ورزش و مبانی دینی است و باید هم این گونه باشد.