سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نقش‌آفرینی اثربخش بانک‌ها در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:13
استاندار گیلان، نقش‌آفرینی اثربخش بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و نیز بهره‌گیری از ظرفیت پایان نامه های دانشجویی در موضوعات مرتبط با جوانان را مورد تاکید قرار داد.
جوانان،گيلان،ازدواج،اشاره،شكوفايي،ظرفيت،اجرايي،تاكيد،همكاري، ...

خلاصه خبر

ایسنا/گیلان استاندار گیلان، نقش‌آفرینی اثربخش بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و نیز بهره‌گیری از ظرفیت پایان نامه های دانشجویی در موضوعات مرتبط با جوانان را مورد تاکید قرار داد.
ارسلان زارع در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گیلان بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت جوانان در راستای تحقق توسعه و شکوفایی کشور و رشد هشت درصدی برای سال ۱۴۰۱ تاکید و اظهار کرد: در مسیر رویکرد دولت مردمی سیزدهم و تاکیدات رئیس جمهوری، باید با تلاش مضاعف شاهد جهشی قابل توجه در مشارکت جوانان در برش استانی باشیم.
وی نسل جوان را یکی از ارکان شکوفایی و بالندگی گیلان دانست و به آمادگی آنان برای برداشتن گام‌های بلند در جهت آبادانی و توسعه کشور اشاره و خاطرنشان کرد: بیکاری یکی از مشکلات و دغدغه‌های جوانان است و مسئولان باید در زمینه رفع این معضل و توسعه اشتغال بسترسازی کنند.