خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

کمیته امداد در کمک‌های مومنانه نگاه ویژه‌ای به لرستان داشته باشد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:13
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به عمق محرومیت لرستان و اینکه مردم در شرایط سختی به سرمی‌برند، گفت: از کمیته امداد کشور انتظار داریم کمک‌های مومنانه و اهدا جهیزیه به نیازمندان و مددجویان استان توجه بیشتری شود.
استان،لرستان،امداد،كميته،كشور،مددجويان،توجه،عمق،امام،ارائه،م ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه نقش کمیته امداد در استان لرستان در حوادثی همچون سیل و کرونا بسیار پررنگ‌تر است و خدمات گسترده‌ای که به مردم نیازمند استان و مددجویان تحت پوشش خود ارائه می‌دهد ستودنی است، اضافه کرد: عمق محرومیت‌ها در استان لرستان متفاوت با مناطق دیگر کشور است، استان لرستان سالیان درازی است که در بیکاری، تورم و عدم رونق مطلوب کسب و کار رنج می‌برد و در بحث تعداد کارخانه‌های تعطیل شده جزء استان‌های اول کشور است، این موارد رمق را از خانواده‌ها و شادی و نشاط را از جوانان استان گرفته است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه مهمترین موضوع استان اشتغال است، اظهار کرد: استان لرستان قطب بسیاری از میوه‌ها همچون انجیر، انار و حبوبات است ولی متاسفانه به‌دلیل عدم وجود صنایع تبدیلی محصولات این استان توسط دلالان خریداری می‌شود که می‌توان با راه‌اندازی صنایع تبدیلی برای بسیاری از مددجویان اشتغال ایجاد کرد.