خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

پروژه آب‌شیرین‌کن بوشهر تا یک‌ماه آینده وارد مدار تولید می‌شود

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:12
گروه استان‌ها - استاندار بوشهر با بیان اینکه فاز نخست پروژه آب‌شیرین‌کن بوشهر 17 هزار مترمکعب بوشهر تا یک ماه آینده وارد مدار تولید می‌شود گفت: این پروژه به‌صورت کامل تا پایان امسال تکمیل و وارد مدار تولید می‌شود.
بوشهر،مترمكعب،پروژه،آب،17،توليد،مدار،35،37،استاندار،تأكيد

خلاصه خبر

وی به پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعب بوشهر پرداخت و بیان کرد: برنامه‌ریزی تولید آب در این پروژه برای تولید 60 هزار مترمکعب آب است که اکنون اجرا 37 هزار مترمکعب آن در دست اجرا است.
پیشرفت 67 درصدی پروژه آب‌شیرین‌کن 37 هزار مترمکعب بوشهر
استاندار بوشهر پیشرفت 67 درصدی پروژه آب‌شیرین‌کن 37 هزار مترمکعب بوشهر را مورد اشاره قرار داد و تأکید کرد: قرارداد این پروژه که 18 ماهه است از زمان بهره‌برداری به سبب افزایش هزینه‌ها و شرایط تورم و مشکلات اقتصادی عقب است.
سرمایه‌گذاری 400 میلیون تومانی در اجرا آب‌شیرین‌کن 17 هزار مترمکعب بوشهر
وی به پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعب بوشهر پرداخت تصریح کرد: پیشرفت این پروژه 65 درصد است که تلاش می‌شود فاز نخست آن به ظرفیت 10 هزار تا 12 هزار مترمکعب وارد مدار بهره‌برداری شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر سرمایه‌گذاری پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعب بوشهر را بیش از 600 میلیارد تومان دانست و افزود: در مجموع برای اجرا 2 پروژه آب‌شیرین‌کن یاد شده یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.