خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سردار فدوی: سرلشکر فیروزآبادی در ماجرای شیطنتی درباره سپاه شجاعانه عمل کرد

ایسنا | سیاسی | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:12
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه «یکی از ویژگی‌های آقای فیروزآبادی، شجاعت ایشان در جاهایی نظیر دفاع از اساس و مبنای انقلاب، ولایت و سپاه بود»، اظهار کرد: در ماجرایی که همه آن ماجرا را نمیشود تشریح کرد، تعدادی از عزیزان خود سپاه هم حضور داشتند و شیطنتی راجع‌به سپاه در حال شکل گیری بود، آقای فیروزآبادی شجاعتی از خود نشان داد که منحصر به فرد بود.
فيروزآبادي،سپاه،انقلاب،شجاعت،خانواده،اسلامي،سرلشكر،بچه،جانشي ...

خلاصه خبر

وی شجاعت را مهمترین ویژگی سرلشکر فیروزآبادی عنوان کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های آقای فیروزآبادی که باید از آن یاد شود و من شاهد آن بودم، شجاعت ایشان در جاهایی نظیر دفاع از اساس و مبنای انقلاب، ولایت و سپاه بود که افراد خیلی کم شجاعت به خرج می‌دهند؛ در ماجرایی که تعدادی از عزیزان خود سپاه هم حضور داشتند و شیطنتی راجع‌به سپاه در حال شکل گیری بود، آقای فیروزآبادی شجاعتی از خود نشان داد که منحصر به فرد بود؛ چون در آنجا بعنوان رئیس ستاد کل و همچنین فردی انقلابی و فردی که برای سال‌های طولانی از نزدیکان رهبری بود، شجاعت سیدی خود را نشان داد و این بسیار ویژه بود؛ چراکه خیلی کم اتفاق می‌افتد که فردی چنین کاری را انجام دهد.
جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه «همه آن ماجرا را نمیشود تشریح کرد»، افزود: آنچه که باید از آقای فیروزآبادی یاد شود، شجاعت او در بزنگاه ها برای اجرای تکالیف و وظایفی است که درباره اساس و مبناهای انقلاب اسلامی داشت.