خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

رجب‌زاده: باشگاه شاهین بیشتر از من ضرر کرد/ هواداران بوشهری گناهی ندارند

ایسنا | ورزشی، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 13:11
گزینه سرمربی‌گری شاهین بوشهر گفت: هواداران شاهین گناهی نکردند که ببینند افرادی در باشگاه‌شان کار می‌کنند که اصول پیش پا افتاده را هم هنوز نمی‌دانند.
شاهين،باشگاه،بوشهر،اسپانسر،تيم،روز،رجب،متوجه،ادامه،هواداران، ...

خلاصه خبر

گزینه سرمربی‌گری شاهین بوشهر گفت: هواداران شاهین گناهی نکردند که ببینند افرادی در باشگاه‌شان کار می‌کنند که اصول پیش پا افتاده را هم هنوز نمی‌دانند.
به اصفهان رفتم تا فردای آن روز برگردیم و تمرینات را شروع کنیم اما در این رفت و برگشت، باشگاه دست خوش تغییرات شد و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل تغییر کردند.
دوباره با این باشگاه مذاکره کردیم، صحبت‌هایمان را پیش بردیم و در نهایت توافقات انجام شد.
او ادامه داد: نمی‌دانید چقدر مردم بوشهر فوتبال دوست هستند و برای باشگاه قدیمی و ریشه داری مثل شاهین خیلی بد است که بهم ریختگی و ناهماهنگی زیاد در آن دیده شود.
ملی‌پوش سابق فوتبال ایران با بیان این‌که از طرف ما همه چیز خوب بود اما نمی‌دانم بین خودشان چه اتفاقی دارد می‌افتد، گفت: در این مورد باشگاه شاهین بیشتر از من ضرر کرد و اگر همه چیز هماهنگ شده بود، خیلی زود تر تیم جمع می‌شد، کار پیش می‌رفت‌ و خیال هواداران شاهین راحت می‌شد.
فکر می‌کنم در مدیریت و باشگاه داری مشکل دارند و هنوز نتوانستند تیم را مدیریت کنند.
هواداران شاهین گناهی نکردند که ببینند افرادی در باشگاه‌شان کار می‌کنند که اصول پیش پا افتاده را هم هنوز نمی‌دانند.
به هر صورت نمی‌دانم مسئولان باشگاه چه فکری می‌کنند و متاسفانه نظرشان تغییر کرد.
من هم این مسائل را که دیدم به آن‌ها گفتم بیشتر از این در بوشهر نمی‌مانم و برگشتم.
به قول هواداران بوشهری، پرپرواز شاهین را چیده‌اند و امیدوارم دیگر سر این تیم بریده نشود چون دودش به چشم هوادارانی می‌رود که اینقدر این تیم را دوست دارند و برایش زجر می‌کشند.