خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

برگزیدگان پنجمین جشنواره فانوس در خراسان رضوی اعلام شدند

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:54
مدیر هنری و سینمایی اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی از اعلام برگزیدگان مرحله استانی پنجمین جشنواره ملی فانوس خبر داد.
جشنواره،فانوس،شاخه،آثار،پنجمين،استاني،ملي،هنرمندان،هنري،مرحل ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان رضوی مدیر هنری و سینمایی اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی از اعلام برگزیدگان مرحله استانی پنجمین جشنواره ملی فانوس خبر داد.
مدیر هنری و سینمایی اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور سال جاری اعلام شده بود که ۴۰۵ اثر هنری و سینمایی در موضوعات مرتبط با جشنواره از سوی هنرمندان استان به دبیرخانه واصل شده است.
دبیر اجرایی پنجمین جشنواره ملی فانوس ادامه داد: بعد از پایان یافتن مهلت شرکت در پنجمین جشنواره فانوس، ارزیابی آثار آغاز شد و از میان آثار رسیده ۳۴ اثر در بخش‌های تلویزیونی و سینمایی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی رادیویی، موسیقی و سرود و بخش آزاد جشنواره به مرحله کشوری راه پیدا کرد.
اسامی منتخبان مرحله کشوری پنجمین جشنواره ملی فانوس نیز پس از ارزیابی اعلام می‌شود و طی مراسمی که در آذر سال جاری به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می‌شود از منتخبان جشنواره ملی فانوس تقدیر خواهد شد.
فرهنگ‌نژاد ضمن اظهار امیدواری از درخشش هنرمندان استانی در مرحله کشوری جشنواره فانوس، اضافه کرد: با تبریک به هنرمندانی که در بخش‌های مختلف پنجمین جشنواره ملی فانوس منتخب استانی شدند و به مرحله کشوری راه پیدا کردند، از کلیه هنرمندان استان که آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند قدردانی کرده و امیدواریم شرایطی فراهم شود تا طی مراسم ویژه از این هنرمندان استانی تقدیر به عمل آید.