سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

ویزای درمانی ایران در دوران کرونا

ایسنا | بازار | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:53
رشد تقاضا برای درمان در ایران از جانب اتباع خارجی در دوره پاندمی کرونا باعث شد صدور ویزای درمانی ایران به رکوردهای تازه‎ای دست پیدا کند.
ايران،درماني،ويزاي،كشور،ويزا،اتباع،زيبايي،گردشگري،خارجي،جراح ...

خلاصه خبر

رشد تقاضا برای درمان در ایران از جانب اتباع خارجی در دوره پاندمی کرونا باعث شد صدور ویزای درمانی ایران به رکوردهای تازه‎ای دست پیدا کند.
مانند هر فرد متقاضی، برای ورود به ایران بیماران نیز برای آنکه بتوانند به کشور دیگری برای درمان سفر کنند نیاز به ویزای دارند اما برای این هدف از سفر نوع خاصی از ویزا با عنوان ویزای درمانی صادر می‎شود.
متقاضیان می‌توانند با گرفتن ویزای درمانی ایران تا سه ماه بعد به ایران آمده و به مدت 10 روز در این کشور اقامت نمایند.
برای اخد ویزای درمانی ایران شما نیاز به نامه پزشک و همپنین مجوز IPD نیز دارید.
باید بدانید که در حال حاضر این ویزا در فرودگاه صادر نمی‌شود و حتما باید توسط یک آژانس مسافرتی برای اخذ این ویزا اقدام نمایید.
از دیگر دلایل سفر به کشور ایران به منظور جراحی زیبایی بینی به موارد زیر می‌توان اشاره نمود:
چگونه خدمات درمانی برای اتباع خارجی دریافت کنیم؟
هایپرشیا به عنوان یکی از این تسهیلگران مورد قرارداد با بیمارستان‎های دارای مجوز گردشگری سلامت برای اتباع خارجی (واحدهای IPD) برای سهولت متقاضیان پکیج‌های مناسب آقایان و خانم‌ها ارائه کرده است.
قوانین دریافت ویزای درمانی ایران برای تمام کشورها یکسان نبوده و صدور این ویزا برای اتباع آمریکایی شاید تا چند ماه نیز به طول بیانجامد.