خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

معرفی انواع پیچ گوشتی مخصوص موبایل

ایسنا | بازار | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:53
در این مطلب تیم تخصصی ابزارک موبایل سعی در معرفی پیچ گوشتی تعمیرات موبایل را دارد. پیچ گوشتی تعمیرات موبایل یکی از اصلی ترین ابزار های تعمیرات موبایل به شمار می‌آید که بدون شک هر تعمیرکار به آن نیاز دارد، پس مطالعه ی این مطلب امریست ضروری برای شروع تعمیرات موبایل.
پيچ،موبايل،گوشتي،تعميرات،آيفون،گوشي،ست،سو،برند،فروشگاه،خريد

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ابزارک موبایل، برای اینکه نوع پیچ گوشتی موبایل و سایز پیچ گوشتی موبایل را بهتر بشناسیم در ادامه‌ی مطلب به معرفی پیچ گوشتی‌های مخصوص گوشی‌های آیفون و پیچ گوشتی گوشی‌های اندروید می‌پردازیم.
معرفی انواع پیچ گوشتی تعمیرات گوشی آیفون:
زیرا پیچ گوشتی‌های تکی از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار می‌باشند و طول عمر بیشتری دارند، همچنین دارای طراحی حرفه ای تری می باشند که آنها را به پیچ گوشتی های خوش دست تری تبدیل می‌نماید.
معرفی انواع پیچ گوشتی تعمیرات گوشی اندروید:
اگر قصد خرید پیچ گوشتی تکی را دارید پیشنهاد ما انتخاب برند سانشاین، مکانیک و باکو می‌باشد که می توانید پیچ گوشتی موبایلی حرفه ای خود را به صورت تکی از این برندها انتخاب کنید.
شما می توانید برای مشاهده مشخصات پیچ گوشتی موبایل و خرید ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل در ابزارک موبایل شامل: پیچ گوشتی شارژی موبایل، پیچ گوشتی سه سو یا پیچ گوشتی سه پر، پیچ گوشتی ستاره ای موبایل، پیچ گوشتی چهارسو تعمیرات موبایل و ست آچار تعمیرات موبایل و پیچ گوشتی ریز برای موبایل ...
به سایت ابزارک موبایل مراجعه فرمایید.
فروشگاه لوازم تعمیرات موبایل ابزارک موبایل
فروشگاه ابزارک موبایل مرجعی تخصصی در زمینه لوازم تعمیرات موبایل، قطعات یدکی موبایل و لوازم جانبی موبایل می‌باشد.
انتهای رپرتاژ آگهی