سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

دستگاه‌های طرف قرارداد در زنجان زمین تامین نکردند

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:31
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: جهاد کشاورزی، صدا و سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و صنف رانندگان ارگان‌هایی بودند که تفاهم‌نامه‌هایی با وزارت راه و شهرسازی داشتند ولی در استان، زمین معرفی نکردند.
استان،نفر،وزارت،زمين،طرح،زنجان،مسكن،شهرسازي،واحد،اقدام،ملي

خلاصه خبر

ایسنا/زنجان معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: جهاد کشاورزی، صدا و سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و صنف رانندگان ارگان‌هایی بودند که تفاهم‌نامه‌هایی با وزارت راه و شهرسازی داشتند ولی در استان، زمین معرفی نکردند.
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان یادآور شد: جهادکشاورزی، صدا و سیما، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و صنف رانندگان ارگان‌هایی بودند که تفاهم‌نامه‌هایی با وزارت راه و شهرسازی داشتند ولی در استان، زمین معرفی نکردند.
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان، تعداد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در اجرای این طرح در استان از شروع تا خاتمه را نزدیک ۴۰ هزار نفر برشمرد و گفت: به ازای هر واحد به طور متوسط برای ۲.۵ نفر در سال اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود.