خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

شیوه بودجه‌ریزی در کشور مانع اصلی تحقق عدالت است

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:13
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه امروز کشور با مسائل و مشکلات بسیاری از جمله کمبود اعتبارات، اجرایی نشدن مصوبات، پروژه‌های نیمه‌تمام، مشکلات اقتصادی و ... مواجه است، گفت: مباحث بودجه‌ریزی در کشور مانع اصلی در تحقق عدالت در مناطق مختلف کشور است.
كشور،بختياري،مشكلات،اسلامي،چهارمحال،فرهنگي،مجلس،استان،شوراي، ...

خلاصه خبر

ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه امروز کشور با مسائل و مشکلات بسیاری از جمله کمبود اعتبارات، اجرایی نشدن مصوبات، پروژه‌های نیمه‌تمام، مشکلات اقتصادی و ...
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه استان در بخش دامداری، کشاورزی، گردشگری و صنعت دنبال می‌شود، اظهار کرد: این استان رتبه اول در تولید شیلات و آبزیان، رتبه اول تولید بادام، رتبه ۱۷ گوشت قرمز، رتبه شش تولید هلو و رتبه هشت تولید هلو را در کشور به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به اینکه نظارت میدانی از ماموریت‌های مجلس شورای اسلامی است، ادامه داد: سفر اعضای این کمیسیون به چهارمحال و بختیاری دومین سفر بعد از خراسان رضوی است که امید است این حرکت فرهنگی موجبات شناخت ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری، زمینه رفع مشکلات و کمبودهای استان فراهم و براساس توان این کمیسیون، مصوباتی عملیاتی و اقدامات لازم به منظور پیگیری آن‌ها صورت گیرد.
راستینه با اشاره به برنامه طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه‌زدایی دینی در چهارمحال و بختیاری، تصریح کرد: این کار بزرگ ارزشمند از سوی نماینده ولی‌فقیه در خدمت چندین ساله در استان، صورت گرفته که تاثیرات فراوانی در میان جامعه جوان استان داشته است.