خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

روحیه استکبارستیزی ملت سرافراز ایران جهانگیر شده است

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:13
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: امروز روحیه انقلابی‌گری و استکبارستیزی ملت سرافراز ایران جهانگیر شده و به برکت انقلاب اسلامی ایران و و رهبری پیامبرگونه ولی امر مسلمین، فریاد «مرگ بر آمریکا» در جای جای گیتی پیچیده است.
اسلامي،انقلاب،آبان،ايران،استكبار،بزرگداشت،جهاني،ستاد،ملي،روز ...

خلاصه خبر

ایسنا/گیلان قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: امروز روحیه انقلابی‌گری و استکبارستیزی ملت سرافراز ایران جهانگیر شده و به برکت انقلاب اسلامی ایران و و رهبری پیامبرگونه ولی امر مسلمین، فریاد «مرگ بر آمریکا» در جای جای گیتی پیچیده است.
وی با بیان اینکه صبغه ظلم‌ستیزی سه رویداد مهم و سرنوشت‌ساز یوم‌الله سیزدهم آبان سبب شد تا این روز بزرگ با مصوبه مجلس شورای اسلامی به عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شود، اظهار کرد: بزرگداشت یوم‌الله سیزدهم آبان، بزرگداشت ۴۳ سال مبارزه و ایستادگی ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه مردم مسلمان ایران با حضور پرشور و شعور خود در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی بارها ثابت کرده‌اند که مقتدرانه پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، گفت: ملت شریف ایران لحظه‌ای از آرمان والای خود عقب‌نشینی نخواهد کرد، زیرا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب هزینه سازش با استکبار جهانی بیشتر از هزینه ایستادگی در برابر آنان خواهد بود.