خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان:دشمنان به دلیل ناتوانی در نبرد جنگ نیابتی به راه انداخته‌اند

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:13
گروه استان‌ها - نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: پیشنهاد می‌شود برنامه‌های هفته وحدت و مراسمات مذهبی با محوریت و اطلاع مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار و وحدت رویه حفظ شود.
وحدت،چراكه،كردستان،نماينده،مسئولان،استان،محبت،خاطر،ايجاد،حضو ...

خلاصه خبر

وی در ادامه انفجار تروریستی در مسجد قندوز افغانستان را محکوم کرد و افزود: این اتفاق بسیار جانکاه و جانسوز بود چراکه به شهادت رساندن نمازگزاران و پیروان اهل‌بیت(ع) در حین مسجد اقدامی ناجوانمردانه و در طول تاریخ بی‌سابقه بود.
وی با بیان اینکه در برابر توطئه دشمنان مراقب و هوشیار باشیم، تأکید کرد: اساس وحدت بر اساس محبت باشد تا با یک چشم برای همه انسان‌ها احترام قائل شویم چراکه ممکن است در حوزه کاری و نشست و برخاست‌ها هم وحدت ایجاد شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با تأکید بر اینکه انسان‌ها نباید قبیله‌گرا باشند بلکه باید به همه افراد عشق و محبت بورزند، یادآور شد: برخی‌ها آنقدر در فکر کوچک به سر برده که باهدف ایجاد اختلاف و تفرقه دنبال خرده‌گیری از جزئی‌ترین مسائل هستند در حالی‌که این رویکرد قابل قبول نیست.