خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

50 درصد اعتبارات فرهنگی وزارت ارشاد برای استان‌ها در اختیار شورای فرهنگ عمومی قرار گرفت‌

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:13
گروه استان‌ها - دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: فعلا برای سال جاری تصمیم بر آن شده است که 30 درصد اعتبارات فرهنگی اجتماعی استان‌ها و 50 درصد اعتبارات فرهنگی وزارت ارشاد برای استان‌ها فقط در اختیار مصوبات شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد.
فرهنگي،فرهنگ،عمومي،شوراي،استان،روستا،كشور،برگشت

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سید مجید امامی امروز در شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: دوره جدیدی در شورای فرهنگ عمومی آغاز شده است و دلیل اصلی آن رویکرد ناحیه‌گرایی فرهنگی و سیاست‌گذاری فرهنگی کشور از جانب ما است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور بیان کرد: ناحیه‌گرایی فرهنگی اتفاقا می‌گوید این شورای فرهنگ عمومی استانی راه‌حل مشکل است، چرا که باید با برندینگ ملی و بین‌المللی این استان مشکل گردشگری این استان حل شود که این کار، یک کار در نظام فرهنگی و رسانه‌ای کشور است
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور عنوان کرد: فعلا برای سال جاری تصمیم بر آن شده است که 30 درصد اعتبارات فرهنگی اجتماعی استان‌ها و 50 درصد اعتبارات فرهنگی وزارت‌خانه برای استان‌ها فقط در اختیار مصوبات شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد.