خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

تلاش می‌کنیم جلوی هزینه‌های بیهوده گرفته شود

ایسنا | سیاسی، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:12
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در کنار معیشت مردم و اقتصاد مردم باید به بحث فرهنگ هم توجه شود، گفت: تلاشمان این است که جلوی ریخت و پاش‌ها و هزینه‌های بیهوده گرفته شود و برای خدمت به مردم به کار روند.
مشكلات،شهرستان،تلاش،فسا،حسيني،جمهور،رئيس،دولت،پارلماني،معاون ...

خلاصه خبر

سید محمد حسینی که همزمان با سفر هیئت دولت به استان فارس، به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان فسا سفر کرده است، در بدو ورود به این شهرستان، از یک واحد تولید محصولات لبنی و یکی از پروژه‌های ورزشی فسا بازدید کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای خود سری هم به بیمارستان در حال تاسیس شهرستان فسا زد تا از نزدیک در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار بگیرد.
حسینی بعد از آن در جلسه شورای اداری شهرستان فسا که با حضور با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، شرکت کرد و پس از شنیدن مسائل و مشکلات شهرستان فسا گفت: اگرچه در حال حاضر مشکلاتی اقتصادی در کشور وجود دارد، اما برخی از کارها اولویت دارد و باید تلاش کنیم زودتر به نتیجه برسند.