خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

از ابتدای آبان بازگشایی مدارس با اولویت امنیت و سلامت دانش آموزان در دستور کار قرار می‌گیرد

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 12:12
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: بازگشایی مدارس در شهرها با اولویت حضوری و مجازی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
پرورش،آموزش،استان،تهران،شهرستانهاي،مشكلات،قرار،مدارس،وزارت،ك ...

خلاصه خبر

وی تصریح کرد: با وجود مشکلات فراوان در حوزه زیرساختی و امکانات مالی معاونت پرورشی شهرستانهای استان تهران از موفق ترین معاونت های پرورشی وزارت آموزش و پرورش در کشور می‌باشد.
وی بیان کرد: باید تغییر شاخصه فضا های آموزشی شهرستان های استان تهران رفع شود، فضاهای آموزشی که در شهرستانهای استان تهران وجود دارد با تخصیص اعتبارات ویژه برای مهر سال ۱۴۰۱ آماده شود و در اختیار آموزش و پرورش ها قرار گیرد.
کاظمی در خصوص اتباع در شهرستانهای استان تهران گفت: باید بررسی شود و کمک هایی که در خصوص بسته های حمایتی که به اتباع تعلق می‌گیرد را به شهرستانهای استان تهران تخصیص داده شود.
وی تاکید کرد: اولین اعتباری که به آمورش و پرورش تخصیص پیدا می کند ۲ میلیارد تومان بابت تجهیزات ورزشی به شهرستان های استان تخصیص است.
کاظمی در خصوص نیروی انسانی در آموزش و پرورش افزود: تولید محتواهای چند رسانه‌ای کار فرهنگیان را در کل کشور دوچندان کرده است، آخرین وضعیت نیروی انسانی در شهرستانهای استان تهران تعیین تکلیف می شود و مشکل نیروی انسانی شهرستانهای استان تهران رفع می شود.