سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

رویایی که به واقعیت تبدیل شد/ فولاد خوزستان، برنده رای دادگاه عالی ورزش

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 07:06
تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از یک فصل با پنجره نقل و انتقالاتی باز به لیگ برتر می‌آید.
فولاد،ليگ،تيم،پنجره،خوزستان،نقل،انتقالاتي،فوتبال،برتر،باشگاه ...

خلاصه خبر

با اعلام فدراسیون فوتبال، پس از شکایت باشگاه سپیدرود از فولاد خوزستان به دلیل پرونده محمد بلبلی و فسخ قرارداد یک طرفه این بازیکن، کمیته استیناف فدراسیون، باشگاه فولاد خوزستان را به محرومیت از فعالیت در ۲ پنجره نقل و انتقالاتی و پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه به باشگاه سپیدرود رشت محکوم کرد.
این متنی بود که تمام خبرگزاری‌ها آن را منتشر کردند، خبری که خوزستانی‌ها را برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال و همچنین لیگ قهرمانان آسیا ناامید کرد.
فولادی ها لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را با پنجره‌ای بسته به اتمام رساندند و با این وجود توانستند قهرمان جام حذفی فوتبال کشورمان شوند.
کادری که با علم به این پنجره بسته وارد خوزستان شد.
" پس از وقفه‌ها و تاخیر‌های متوالی سرانجام رای دادگاه بین المللی حکمیت ورزش CAS در خصوص پرونده مربوط به محمد بلبلی صادر و بر این اساس محرومیت فولادی‌ها در جذب بازیکن و حضور در بازار نقل و انتقالات برداشته شد."
حالا شرایط برای عبدالله ویسی و تیمش متفاوت شده است و فولاد فصل بیست و یکم لیگ برتر ایران را با شرایطی دیگر آغاز خواهد کرد و آن‌ها می‌توانند مانند سایر تیم‌ها در نقل و انتقالات بازیکنان شرکت کنند و خود را با تمام وجود برای لیگ برتر آماده کنند.
در همین ارتباط با سرپرست باشگاه فولاد خوزستان به گفت و گو پرداختیم.
تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته اول و دوم رقابت‌های لیگ برتر و طبق برنامه سازمان لیگ به ترتیب به مصاف تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک خواهد رفت.