سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

مصوبات سفر ریاست جمهوری به فارس اعلام شد

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 21 مهر 1400 - 23:24
استاندار فارس با بیان جزئیات سفر رئیسی به استان گفت: سفر رئیس جمهور به علت شرایط کرونایی بدون دیدار عمومی و منحصر به شیراز خواهد بود و نمایندگان ویژه رئیس جمهور در شهرستان های مختلف حضور می‌یابند.
شهرستان،جمهور،سفر،استان،وزير،رئيس،فارس،حضور،برنامه،وزرا،ايما ...

خلاصه خبر

عین الهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شهرستان های لارستان، اوز، گراش و خنج، ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان های جهرم، خفر، داراب و زرین دشت، فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت در شهرستان های خرامه، کوار و سروستان، اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان های ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت، اوجی وزیر نفت در شهرستان های فراشبند، قیر و کارزین و فیروزآباد، محرابیان وزیر نیرو در شهرستان های کازرون و کوهچنار، قاسمی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان های شیراز و زرقان و وحیدی وزیر کشور در شهرستان های رستم و ممسنی حضور دارند.
وی همچنین درباره برنامه حضور معاونان رئیس جمهور در استان نیز عنوان کرد: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در شهرستان های آباده، خرم‌بید، بوانات و سرچهان، حسینی، معاون رئیس جمهور در امور مجلس، فسا، نیریز، استهبان و بختگان حضور می‌یابند.