خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 29 مهر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سریال ها تنش زا شده اند/تا پایان کرونا بازی نمی کنم

ایسنا | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 04 مهر 1400 - 03:12
پروانه معصومی ـ ایفاگر نقش گیلسو در سریال «در کنار پروانه ها» ـ این مجموعه را یک ملودرام آرامش بخش خواند و گفت: از اینکه قبول کردم با این سریال همراه شوم راضی ام؛ چراکه این کار آرامش خاصی برایم دارد؛ این در حالی است که متاسفانه همه سریال های تلویزیون به نوعی تنش زا شده اند.
سريال،پروانه،مذهبي،شبكه،تلويزيون،آثار،دليل،بازيگر،ساخت،نقش،م ...

خلاصه خبر

ابتدا به دلیل مضمون و قصه قرآنی و پیامی که این کار برای مخاطبان داشت، قبول کردم تا ایفای نقش داشته باشم و سپس اینکه کار کردن با داریوش یاری واقعا برایم مهم بود.
اکنون وقتی سریال را هرشب تماشا می کنم واقعا خوشحالم که حضور داشتم و خودم راضی ام؛ چراکه جدای از سرسبزی خطه شمال، فکر می کنم کار و قصه یک نوع آرامشی برای مخاطب دارد.
من با نقشم در این قصه کمک می کنم این پسر تغییر کند.
به نظرم وقتی اجبار در کار نباشد، پذیرا شدن کار راحت تر می شود و من خوشحالم که تلویزیون دوباره به سمت ساخت آثار مذهبی سوق پیدا کرده است؛ چراکه به هرحال اینگونه آثار تاثیر خودشان را دارند.
این هنرمند پیشکسوت در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا تلویزیون از مناسبت هایی مانند محرم آن طور که باید و شاید به عنوان یک فرصت استفاده نمی کند و اغلب به پخش آثاری تکراری چون «مختارنامه» و «ولایت عشق» بسنده کرده و سعی بر پر کردن آنتن خود دارد؟
امکان ندارد کارگردانی چندان معتقد نباشد ولی در ساخت آثار مذهبی موفق شود.
به گزارش ایسنا، سریال «در کنار پروانه ها» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی بهروز مفید هرشب ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.
پروانه معصومی، برزو ارجمند، بیتا سحرخیز، نگار عابدی، محمود جعفری، شهین تسلیمی، مهران رجبی و ...