سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سیاست ما استفاده از مدیران بومی و استقرار آنها در خوزستان است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 00:35
اهواز- استاندار خوزستان گفت: سیاست ما استفاده از مدیران بومی و استقرار آنها در این استان است تا مردم احساس کنند که فاصله‌ای میان آنها و مدیران نیست.
استان،خوزستان،كشور،ايران،انقلاب،توسعه،خليليان،جايگاه،استاندا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، صادق خلیلیان چهارشنبه در نشستی ضمن دیدار و گفت‌وگو با جمعی از نمایندگان شرکت‌های تابعه بنیاد مستضعفان گفت: از اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای کمک به توسعه و عمران استان خوزستان تشکر می‌شود و آن را به فال نیک می‌گیریم و امید است که بتوانیم خدمتی را به مردم استان انجام دهیم.
۳۳ درصد از منابع آبی کشور در خوزستان
نقش خوزستان در اقتصاد ملی
استاندار خوزستان اضافه کرد: خوزستان نقش بسیار مهمی در اقتصاد ملی دارد و بعد از تهران در تولید ناخالص داخلی استان خوزستان رتبه دوم را دارد؛ همچنین در بحث تأمین منابع بودجه عمومی دولت ۴۰ تا ۵۰ درصد از آن از خوزستان تأمین می‌شود.
استاندار خوزستان بیان کرد: یکی از کارهای مهم که باید انجام دهیم ایجاد اشتغال در استان است که در این راستا یکسری از ظرفیت‌های اقتصادی و تولیدی که راکد شده‌اند باید فعال شوند و برای محرومیت‌زدایی و کاهش فقر و حل مشکل حاشیه‌نشینی در استان به‌صورت ویژه برنامه‌ریزی کردیم که مسائل آن را مرتفع کنیم.
خلیلیان گفت: دفاع از مظلومان پابرهنگان و فقرا یکی از اهداف انقلاب اسلامی است چرا که مرحوم امام می‌گفتند صاحبان اصلی انقلاب محرومان هستند و بنیاد مستضعفان همچنان که از نامش پیداست متعلق به همین قشر است که ولی‌نعمت انقلاب هستند.
استاندار خوزستان عنوان کرد: از ظرفیت‌های ملی و استانی در این راستا استفاده می‌شود و از بنیاد مستضعفان که اعلام آمادگی برای کمک به استان داشتند، صمیمانه سپاسگزارم و ما این اعلام همکاری را به فال نیک گرفته و آن را در راستای نگاه ویژه نظام برای کمک به استان می‌دانیم.