خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

بزرگداشت شعائر الهی با کمک به عتبات‌ و عالیات

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 23:37
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر لزوم مشارکت بیشتر خیرین در بازسازی عتبات عالیات، گفت: کمک به عتبات عالیات مصداق بزرگداشت شعائر الهی است.
عاليات،عتبات،لرستان،بازسازي،مشاركت،استان،اسلامي،شعائر،ستاد

خلاصه خبر

ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر لزوم مشارکت بیشتر خیرین در بازسازی عتبات عالیات، گفت: کمک به عتبات عالیات مصداق بزرگداشت شعائر الهی است.
وی کمک به عتبات و عالیات را مصداق بزرگداشت شعائر اسلامی دانست و با اشاره به اینکه علاقه مردم لرستان به اهل‌بیت علاقه ویژه و خاصی است، تصریح کرد: نمود این ارادت را در مشارکت ستاد بازسازی عتبات و عالیات و شرکت مسابقات فرهنگی با موضوع عتبات و عالیات می‌بینیم.
شاهرخی با یادآوری اینکه انقلاب ما انقلابی فرهنگی بوده، هست و خواهد بود، خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف ستاد بازسازی عتبات و عالیات در سراسر استان شبکه وسیعی را تشکیل داده است کمااینکه گاه کاروان‌هایی از افراد متخصص و فنی برای کمک به ساخت عتبات و عالیات اعزام می‌شوند که این کاروان‌ها از سوی ستاد عتبات و عالیات ساماندهی می‌شود.