خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 01 مهر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

طرح زیارت نیابتی اربعین در استان قزوین اجرا می‌شود- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 21:31
گروه استان‌ها- دبیر ستاد مردمی اربعین استان قزوین گفت: در راستای پوشش نیات تمامی عزاداران حسینی طرح زیارت نیابتی اربعین در استان قزوین اجرا می‌شود که در این طرح افراد جامانده از اربعین وام‌های قرض‌الحسنه به محرومان و نیازمندان می‌دهند.
اربعين،حسيني،راهپيمايي،قزوين،مراسم،استان،روز،جاماندگان،خبر،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سید امید برزگری در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قزوین که عصر امروز به مناسبت در پیش بودن اربعین حسینی در سالن جلسات ساختمان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: در راستای پوشش نیات تمامی عزاداران حسینی طرح زیارت نیابتی اربعین در استان قزوین اجرا می‌شود که در این طرح افراد جامانده از اربعین وام‌های قرض‌الحسنه به محرومان و نیازمندان می‌دهند.
برگزاری راهپیمایی ویژه جاماندگان اربعین حسینی
وی ادامه داد: همچنین در مسیر راهپیمایان مراسم جاماندگان حسینی ایستگاه‌های صلواتی و موکب‌های برپا خواهد شد که به عزاداران حسینی خدمات پزشکی، درمانی و مشاوره‌ای ارائه می‌دهند.
دبیر ستاد اربعین استان قزوین در بخش دیگری از سخنانش به اجرای برنامه‌های فرهنگی در روز اربعین و روزهای منتهی به این روز خبر داد و گفت: در همین رابطه مراسم روضه در کوچه توسط 10 هیأت در 5 روز منتهی به اربعین برگزار می‌شود.
برزگری اضافه کرد: همچنین 5 روز تا یک هفته مانده به اربعین هم مراسم روضه خانگی در محلات و منازل برپا خواهد شد و همچنین پویش مردمی عکس و فیلم اربعین هم در سطح فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی می‌شود.