سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

خود سانسوری آفت طرح هرگونه ایده و فکر جدید است

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 21:31
گروه استان‌ها - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مدیران، سیاست مداران و حکمرانان جامعه باید سطح تحمل خود را ارتقاء دهند تا شاهد رشد و توسعه جامعه باشیم و در عین حال خودسانسوری آفت طرح هرگونه ایده‌ و فکر جدید است.
استان،جامعه،رسانه،اسلامي،آذربايجان،ارشاد،شرقي،مديران،جشنواره ...

خلاصه خبر

وی تصریح کرد: مدیران، سیاست مداران و حکمرانان جامعه باید سطح تحمل خود را ارتقاء دهند تا شاهد رشد و توسعه جامعه باشیم، رشد زمانی اتفاق خواهد افتاد که جامعه ای گرفتار رخوت رسانه ای نباشد.
ناظمی در توصیه ای به خبرنگاران ابرازداشت: خبرنگاران باید مقید به اخلاق رسانه ای باشند، رسانه افکار عمومی جامعه را شکل می‌دهد و ممکن است یک نقطه، ویرگول و تیتر غلط موجب زیان‌های جدی به جامعه شود و حدود قانونی و اخلاقی باید رعایت شود، همچنین مدیران باید مدارا کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان ساخت: مدیران و رسانه‌ها مکمل هم در یک جامعه توسعه یافته هستند، ما نیز باید با این دیدگاه به سمت تحقق جامعه اخلاقی، انسانی و توسعه یافته با مبانی اسلامی و شرعی گام برداریم.