خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

۶۳۰۰ شرکت دانش بنیان کشور کم کم جایگاه خود را در اقتصاد پیدا کرده اند

ایسنا | برگزیده، استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 21:30
رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور گفت: ۶۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور داریم که کم کم جایگاه خود را در حوزه اقتصاد پیدا کرده اند.
استان،شركت،صندوق،رويداد،كرمان،كشور،سرمايه،آپ،فناوري،حوزه

خلاصه خبر

وی افزود: کرمان یکی از استان های خوب کشور در برگزاری رویداد استان آپ پیشقدم شد که هدف اصلی این رویداد توسعه خدمات و توسعه عدالت خدماتی در کشور بود تا در استان ها از ظرفیت ها استفاده شود.
وحدت اظهار کرد: نزدیک به ۲۶۰ شرکت فناور در استان کرمان فعال است که برای حمایت مالی از آنها، مقرر شد استان برآوردی به ما بدهد تا فراتر از تصویب خط اعتباری صندوق، با موافقت دوستان اعتبار تازه ای به رگ های شرکت های فناور استان منتقل شود.
وی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد استان آپ در کرمان بیان کرد: این رویداد نشان دهنده کیفیت خوب حوزه علم و فناوری در استان بود و کمک می کند بخش های مختلف استان اهمیت بیشتری برای این افراد ارزشمندِ دارای ایده و فکر قائل شوند و ر این رویداد دیدیم با ایده و فکر می توان چه درآمد هنگفتی با علم و فناوری ایجاد کرد و امیدواریم قدر این جونان دانسته شود.