خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

اخبار خودرو و مشخصات خودرو را در خودروبانک دنبال کنید

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 20:47
اگر خرید شما از بین خودروهای مونتاژی و یا خودروهای وارداتی باشد، تنوع موجود در بازار ممکن است تبدیل به یک انتخاب پیچیده و سخت شود.
خودرو،بازار،بررسي،ايران،فروش،قرار،كشور،پلاس،خودروي،خودروهاي، ...

خلاصه خبر

برنامه فروش ایران خودرو و سایپا
براساس این مصوبه، شرکت های خودروساز داخلی موظف شدند تا محصولات خود را به صورت فروش فوق العاده با تحویل 3 ماهه، پیش فروش یکساله و یا مشارکت در فروش به مشتریان عرضه کنند که از زمان اجرا تا به امروز بیش از همه شاهد اجرای دو طرح فروش فوری (فوق العاده) و طرح پیش فروش توسط خودروسازان داخلی بوده ایم.
حال در خودروبانک بخشی ویژه برای شرکت های خودروساز داخلی تعیین شده است که تمامی برنامه های فروش فوق العاده و پیش فروش آنان تحت پوشش قرار می گیرد و می توانید به صورت جداگانه، با مراجعه به صفحه ثبت نام ایران خودرو یا صفحه ثبت نام سایپا در سایت خودروبانک، از تمامی برنامه های فروش این دو خودروساز داخلی مطلع شوند.
بررسی و مشخصات سایپا شاهین، محصول جدید سایپا در بازار ایران
پس از آن هم ممنوعیت واردات خودرو به کشور و عدم عرضه خودروهای جدید در بازار، باعث شد تا خودروسازان داخلی خودشان دست به کار شده و محصولاتی جدید برای پاسخ به نیاز بازار طراحی کنند.
آشنایی با سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو برای تنوع سبد عرضه
طی سال های گذشته، کلمه پلاس جذابیت زیادی بین خودروسازان داخلی پیدا کرده و هرگاه می خواهند یکی از محصولات قدیمی خود را با امکانات بیشتر، بهبود مشخصات فنی و تغییرات ظاهری بروزرسانی کنند، انتهای اسم آن یک پلاس اضافه کرده و آن را به عنوان یک خودروی جدید راهی بازار می کنند.
خودرو سورن پلاس را می توان یکی از محصولات ایران خودرو با پسوند پلاس دانست که با دریافت تغییراتی ظاهری و فنی، به عنوان محصولی جدید راهی بازار کشور شده است.
برای سهولت کاربران و درک بهتر از تجربه رانندگی با خودروهای جدید بازار، بسیاری از بررسی های خودروبانک به صورت ویدیویی ضبط شده و ویژگی های مهم خودرو و مزیت های آن نسبت به سایر رقبای موجود در بازار مورد بررسی قرار می گیرد.