خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

تعصبات منطقه‌ای و اختلاف سیاسی دلیل مهم عقب‌ماندگی مازندران

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 20:31
استاندار مازندران مدعی شد: تعصبات منطقه‌ای و بخشی از یک سو و اختلافات سیاسی از سوی دیگر، موجب عقب‌ماندگی مازندران از مسیر توسعه است.
دولت،مازندران،شرايط،كشور،اطلاع،مسئولان،رساني،شرايطي،مشكلات،ا ...

خلاصه خبر

ایسنا/مازندران استاندار مازندران مدعی شد: تعصبات منطقه‌ای و بخشی از یک سو و اختلافات سیاسی از سوی دیگر، موجب عقب‌ماندگی مازندران از مسیر توسعه است.
احمد حسین زادگان در آئین تجلیل از برگزیدگان عرصه خدمت در دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان مازندران در قالب جشنواره شهید رجایی، اظهار کرد: اگر واقعیت ها به مردم گفته شود، آنان بهتر پذیرش می کنند و به همین خاطر تمامی مسئولان و رسانه ها باید در ارائه اطلاعت صحیح به مردم تلاش کنند.
نماینده عالی دولت در مازندران با اظهار این که طی چند سال گذشته تمامی تلاشش عملیاتی کردن برنامه های دولت با احترام به همه گروه‌های سیاسی با هر سلایقی بوده است، افزود: وقت خدمتگذاری مدیران در دولت ها محدود است و نباید آن را برای پرداختن به اختلافات سیاسی و دامن زدن به حب و بغض و دیگر چالش های حاشیه ای تلف کرد.
حسین زادگان از جشنواره شهید رجایی به عنوان فرصتی جهت اطلاع رسانی خدمات دولت و نظام به مردم یاد کرد و گفت: این جشنواره فرصتی است تا تلاش مدیران به درستی مورد مقایسه قرار گیرد و افراد پر تلاش شناسایی و تشویق شوند.
وی دلیل مهم عقب ماندگی مازندران از کاروان توسعه در کشور را تعصبات منطقه ای و بخشی از یک سو و اختلافات سیاسی از سوی دیگر برشمرد و گفت: در این شرایط ریل گذاری هایی در بخش های مختلف برای جبران عقب افتادگی ها شده است تا شاهد کاهش مشکلات و توسعه زیرساخت های استان باشیم.
استاندار مازندران تاکید کرد: اگر هدف خدمت به مردم و حل مشکلاتشان است، با حرف و نقد و تخریب کردن دیگران محقق نمی شود.