خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

عمل‌های جراحی غیراورژانسی دوباره از سر گرفته خواهد شد

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 20:30
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در روز‌هایی هستیم که پیک پنجم کرونا در حال فروکش است و همچنین واکسیناسیون عمومی سرعت بیشتری گرفته، به همین دلیل عمل‌های جراحی غیراورژانسی دوباره از سر گرفته خواهد شد.
خون،اهداي،ورزشكاران،جوانان،اهداكنندگان،بيگي،حاجي،ورزشي،زمينه ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، بشیر حاجی بیگی، سخنگوی سازمان انتقال خون اظهار کرد: پویش اهدای خون ورزشکاران با همکاری همه فدراسیون‌های ورزشی در آخرین روز‌های تابستان، گرمابخش زندگی دوباره بیماران نیازمند به خون شده است.
سخنگوی سامان انتقال خون در پایان، ضمن تقدیر از پویش اهدای خون ورزشکاران و همراهی و همدلی فدراسیون‌های ورزشی با این حرکت نجات بخش و خیرخواهانه اظهار کرد: با توجه به برگزاری مسابقات المپیک و پارالمپیک، روحیه نشاط و قهرمانی در جامعه ایجاد شده که امیدواریم بر طبق شعار هر اهدای خون یک قهرمان است، شاهد حضور قهرمانان ورزشی، مربیان و ورزش دوستان در مراکز اهدای خون باشیم و صحنه‌هایی ناب از پهلوانی و انسانیت را به منصه ظهور بگذاریم.