سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

54 هزار ساعت کمبود معلم در استان قزوین / شهریه مدارس غیردولتی 30 درصد افزایش یافت

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 19:54
گروه استان‌ها- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در شرایطی که هیچ معلمی بدون کلاس نمانده، اما به اندازه 54 هزار ساعت آموزشی کمبود معلم در استان قزوین داریم.
مدارس،قزوين،استان،بازگشايي،مجازي،آموزش،درصد،معلمان،تحصيلي،اد ...

خلاصه خبر

30 درصد مدارس قزوین در مهرماه بازگشایی می‌شوند
بنابراین 30.2 درصد مدارس قزوین در مهرماه بازگشایی می‌شوند.
دوز دوم آسترازنکا آبان‌ماه به معلمان تزریق می‌شود
مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان در ادامه از بازگشایی مدارس در روز سوم مهرماه امسال خبر داد و گفت: به همین خاطر عوامل اجرایی و نیروهای انسانی مدارس باید از این تاریخ در مدرسه حضور داشته باشند و البته معلمان مدارس هم بسته به حضوری یا مجازی بودن کلاس‌هایشان در محیط مدرسه حاضر خواهند شد.
وی ادامه داد: همچنین در 30 درصد مدارس استان قزوین که در مهرماه بازگشایی خواهند شد، رانندگان سرویس این مدارس در اولویت واکسیناسیون هستند که باید برای تزریق واکسن به مراکز تجمیعی واکسیناسیون زیر نظر آموزش و پرورش مراجعه کنند.
افزایش 30 درصدی شهریه مدارس غیردولتی
معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش استان قزوین هم در ادامه این نشست خبری از افزایش 30 درصدی شهریه مدارس غیردولتی و غیرانتفاعی در استان خبر داد و گفت: با اوجه به اینکه بیشتر هزینه اداره مدارس غیردولتی مربوط به اجاره محل فعالیت و دستمزد کارکنان می‌شود، بنابراین هزینه‌های اداره آنها کاسته نشده؛ بلکه برای فراهم کردن زیرساخت‌های آموزش مجازی افزایش هزینه هم داشته‌اند.
آموزش مجازی برای 40 درصد دانش‌آموزان قزوینی مفید نبود