خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 30 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

ماموريت سازمان برنامه و بودجه اصلاح حركت اقتصادی است

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 19:18
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت:به گونه‌ای در راستای اصلاح حرکت اقتصادی باید تصمیم گیری شود که منویات مقام معظم رهبری در سیاست‌های ابلاغی مر قانون باشد.
سازمان،برنامه،بودجه،حراست،مركز،ميركاظمي،سطح،اقتصادي،كشور،كمك ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان برنامه و بودجه مراسم تودیع و معارفه خاکساری و نژادحسینی رؤسای سابق و جدید مرکز حراست سازمان، به ریاست سیدمسعود میرکاظمی معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه برگزار شد.
معاون رئیس جمهور با تاکید براینکه ایران کشور فقیری نیست خاطرنشان، کرد: استراتژی ما در سازمان برنامه و بودجه این است که سطح زندگی مردم بهبود پیدا کند هر چند نقش تحریم‌های ظالمانه دخیل است ولی موضوع اصلی نحوه مدیریت بوده است که عده‌ای روز به روز ثروتمند شده اند و در مقابل سطح فقر گسترش پیدا کرده است و قشر فقیر هر روز فقیرتر شده، لذا چهره فقردر کشور باید از بین برود.
وی به وظیفه دیگر مرکز حراست سازمان برنامه و بودجه اشاره کرد، گفت: صیانت از کارمندان، برنامه محوری در پیشگیری از وقوع جرم و دارا بودن نظارت قوی، عالمانه و هوشمندانه و نه غرض ورزانه از سازمان و سازمان‌ها و مراکز تابعه مدنظر باشد.