سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

قریب 1.5 میلیون کرمانی واکسن کرونا تزریق کردند

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 19:12
گروه استان‌ها – در روزهایی که واکسیناسیون کرونا در کرمان با سرعت چند برابری نسبت به گذشته در حال انجام است افراد بالای 30 سال برای تزریق واکسن فراخوان شدند.
كرمان،استان،كرونا،واكسن،شهيد،تزريق،بستري،علوم،پزشكي،مركز،دان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، کرونا ویروس در شبانه روز گذشته 124 بیمار جدید کرونایی را راهی بیمارستان استان کرمان کرد تا موارد مثبت بستری در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان را به عدد 637 و مجموع بستری‌های کرونا در بزرگ‌ترین استان کشور از ابتدا را به 38 هزار و 257 مورد برساند.
با وجودی که روند نزولی کرونا در استان کرمان از هفته اول شهریور ماه آغاز شده، هنوز فوتی‌های کرونا در استان دو رقمی است و با فوت 13 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته آمار فوتی‌های کرونا در استان از ابتدا به چهار هزار و 542 نفر رسیده است.
بستری 637 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان کرمان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به بستری 124 بیمار جدید قطعی کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان گفت: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان از ابتدای شیوع کووید 19، تاکنون به 38 هزار و 257 مورد رسیده است.
وی به فوت 13 بیمار کرونایی دیگر در استان کرمان اشاره کرد و افزود: مجموع جان باختگان کرونا در استان کرمان از ابتدا به 4 هزار و 542 نفر رسیده است.
مرکز شهید لنگری‌زاده به آدرس چهارراه نیکزاد، بلوار حضرت ابولفضل(ع)، بعد از چهارراه شهدای ناجا، سمت چپ، حوزه مقاومت بسیج شهید مطهری
مرکز فرودگاه به آدرس بلوار حجاج، ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه کرمان